Vyhledávání partnerů

Články

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 218)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Slovinský producent hledá zahraniční partnery

Slovinský producent hledá zahraniční partnery, kteří by měli zájem uvést taneční představení na zahraničních pódiích či dalších akcích (pouliční divadla, galerie atd.).

12.1.2016 14:42 Více

Strzelecki Ośrodek Kultury hledá partnery (Polsko)

Regionální kulturní centrum Strzelecki Ośrodek Kultury v Polsku hledají partnery pro interdisciplinární projekt, jehož cílem bude spolupráce na mezinárodním hudebním a tanečním festivalu.

4.12.2015 11:45 Více

Festival Terras sem Sombra (Portugalsko) hledá partnery

Největší portugalský festival duchovní hudby „Země bez stínu“ hledá partnery k podání žádostí o grant na projekt evropské spolupráce (program EU Kreativní Evropa – Kultura). Festival sdružuje hudbu, kulturní dědictví, biodiverzitu a sociálně začleňování.

3.12.2015 15:48 Více

Diecéze Beja (Portugalsko) hledá partnerské organizace

Odbor kulturního dědictví portugalské diecéze Beja hodlá spolupracovat na projektu evropské spolupráce s organizacemi z oblasti kulturního dědictví, hudby, umění, biodiverzity či s organizátory festivalů.

3.12.2015 15:21 Více

Evropská univerzita v Tiraně hledá divadla ke spolupráci (Albánie)

Albánská Evropská univerzita v Tiraně hodlá požádat o grant v rámci programu EU Kreativní Evropa – Kultura, Projekty Evropské spolupráce na projekt, který bude zahrnovat tři divadla ze třech zemí.

25.9.2015 11:11 Více

Bosenská organizace Misijant hledá partnery

Nezisková organizace Misijant hledá organizace, které se věnují folklórnímu nebo modernímu tanci, či hudební asociace a divadla. Cílem společného projektu je přispět k rozvoji občanské společnosti a mezinárodní spolupráce prostřednictvím tradičního tance a hudby. Díky projektu bude možné vytvořit nové choreografie a modernizovat oblast tradičně bohatě zastoupenou, ovšem ve vývoji stagnující.

22.9.2015 10:06 Více

Vicomtech (Španělsko) – partner pro mezinárodní projekty

Španělské technologické centrum Vicomtech, které se specializuje na IT podporu pro kulturní a kreativní odvětví (počítačovou grafiku, programování vizuálních výstupů a multimedální technologie), jenž má zkušenosti z mezinárodních projektů, má zájem o zapojení se do projektu v roli partnera v rámci budoucích výzev programu Kreativní Evropa.

22.9.2015 9:22 Více

Staňte se součástí uměleckého projektu reflektujícího demokracii

Nadace Univerzity ve Valencii (Španělsko) hledá partnery, kteří by se zúčastnili projektu, jenž bude uměleckým způsobem reflektovat demokracii a reprezentativnost v Evropě. Projekt vznikne ve spolupráci s mezioborovými a mezinárodními tvůrčími týmy a publikem.

15.9.2015 23:15 Více

Nakladatelství hledá partnery do projektu (Portugalsko)

Portugalský nakladatel Euthalia Editora hledá partnery do projektu, jehož obsahem bude literární festival se semináři, diskuzemi, workhopy, knižními prezentacemi a scénickými představeními.

9.9.2015 14:37 Více

Nadace archivní fotografie hledá vhodný projekt (Polsko)

Nadace, jejíž cílem je zachovávání kultury a umění prostřednictvím fotografických archivů, vydávání publikací atp., hledají vhodný sociální projekt, jehož by se stala součástí.

9.9.2015 14:20 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 218)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Pokud budete potřebovat pomoc při vyhledávání spoluorganizátorů, obraťte se prosím na Českou kancelář, můžeme rozeslat anotaci projektu ostatním národním kancelářím, které tyto nabídky dále rozesílají po svých adresářích. Můžete také využít již existující internetové databáze. Pro tento případ vyplňte stručný formulář.

Na stránkách organizace Culture Link je možno nalézt několik mezinárodních databází kulturních organizací: www.culturelink.org/dbase. Britští kolegové nabízejí seznam evropských sítí podle oborů: http://www.culturefund.eu/european-cultural-networks. Nadace BalkanKult provozuje internetové databáze kulturních organizací devíti zemí Jihovýchodní Evropy: www.balkankult.org/bk/databases.php. Organizace Network of European Museum Organizations (NEMO) sídlící v Berlíně provozuje internetovou databázi muzejních projektů hledajících spolupráci: http://www.ne-mo.org/?id=19

Archiv nabídek ke spolupráci: 2002-2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Portály

The Culture Programme

Dobrovolníci pro kulturu

IDU na Facebooku:

↑ nahoru