Vyhledávání partnerů

Pokud budete potřebovat pomoc při vyhledávání spoluorganizátorů, obraťte se prosím na Českou kancelář, můžeme rozeslat anotaci projektu ostatním národním kancelářím, které tyto nabídky dále rozesílají po svých adresářích. Můžete také využít již existující internetové databáze. Pro tento případ vyplňte stručný formulář.

Na stránkách organizace Culture Link je možno nalézt několik mezinárodních databází kulturních organizací: www.culturelink.org/dbase. Britští kolegové nabízejí seznam evropských sítí podle oborů: http://www.culturefund.eu/european-cultural-networks. Nadace BalkanKult provozuje internetové databáze kulturních organizací devíti zemí Jihovýchodní Evropy: www.balkankult.org/bk/databases.php. Organizace Network of European Museum Organizations (NEMO) sídlící v Berlíně provozuje internetovou databázi muzejních projektů hledajících spolupráci: http://www.ne-mo.org/?id=19

Archiv nabídek ke spolupráci: 2002-2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Články

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 214)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Evropská univerzita v Tiraně hledá divadla ke spolupráci (Albánie)

Albánská Evropská univerzita v Tiraně hodlá požádat o grant v rámci programu EU Kreativní Evropa – Kultura, Projekty Evropské spolupráce na projekt, který bude zahrnovat tři divadla ze třech zemí.

25.9.2015 11:11 Více

Bosenská organizace Misijant hledá partnery

Nezisková organizace Misijant hledá organizace, které se věnují folklórnímu nebo modernímu tanci, či hudební asociace a divadla. Cílem společného projektu je přispět k rozvoji občanské společnosti a mezinárodní spolupráce prostřednictvím tradičního tance a hudby. Díky projektu bude možné vytvořit nové choreografie a modernizovat oblast tradičně bohatě zastoupenou, ovšem ve vývoji stagnující.

22.9.2015 10:06 Více

Vicomtech (Španělsko) – partner pro mezinárodní projekty

Španělské technologické centrum Vicomtech, které se specializuje na IT podporu pro kulturní a kreativní odvětví (počítačovou grafiku, programování vizuálních výstupů a multimedální technologie), jenž má zkušenosti z mezinárodních projektů, má zájem o zapojení se do projektu v roli partnera v rámci budoucích výzev programu Kreativní Evropa.

22.9.2015 9:22 Více

Staňte se součástí uměleckého projektu reflektujícího demokracii

Nadace Univerzity ve Valencii (Španělsko) hledá partnery, kteří by se zúčastnili projektu, jenž bude uměleckým způsobem reflektovat demokracii a reprezentativnost v Evropě. Projekt vznikne ve spolupráci s mezioborovými a mezinárodními tvůrčími týmy a publikem.

15.9.2015 23:15 Více

Nakladatelství hledá partnery do projektu (Portugalsko)

Portugalský nakladatel Euthalia Editora hledá partnery do projektu, jehož obsahem bude literární festival se semináři, diskuzemi, workhopy, knižními prezentacemi a scénickými představeními.

9.9.2015 14:37 Více

Nadace archivní fotografie hledá vhodný projekt (Polsko)

Nadace, jejíž cílem je zachovávání kultury a umění prostřednictvím fotografických archivů, vydávání publikací atp., hledají vhodný sociální projekt, jehož by se stala součástí.

9.9.2015 14:20 Více

Maďarské architektonické studio hledá partnery

Studio Blokk připravuje putovní projekt Sensing Creature, který bude obsahovat obrovský hudební analogový nástroj, mezinárodní instalaci a interaktivní hřiště smyslů výstavu. Tento nástroj/bytost se na své cestě stane putovním archivem a stále rozvíjející se databází, ozdravným nástrojem měst a prostředkem, jenž přispěje k oživení problematických a nevyužívaných míst.

9.9.2015 14:07 Více

Chorvatské národní divadlo hledá partnery

Projekt s názvem theatrenix hodlá propojit několik velkých divadel a sdílet techniku s cílem zajistit cenově dostupnější koprodukce. Tento pilotní projekt bude zkoumat možnou základnu pro budoucí divadelní zájezdy. Tento projekt bude usilovat o podporu z programu Kreativní Evropa – Kultura, Projekty evropské spolupráce s uzávěrkou 7. října 2015.

9.9.2015 12:05 Více

Městské divadlo v Lublani (Slovinsko) hledá partnery pro projekt Theatraquarium

Druhé největší slovinské divadlo hledá partnery pro projekt z oblasti sdíleného divadla (devised theatre). Inscenace propojí oblasti divadla, videoartu, sociálních médií a ilustrace a bude klást důraz na odlišnosti mentalit různých národů. Projekt předpokládá spolupráci tří divadel nebo spolků. Městské divadlo v Lublani bude s projektem podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

8.9.2015 21:06 Více

Kasta Morrely (Rumunsko) hledá partnery pro Fashion Week

Kasta Morrely je rumunská nezisková organizace, která přispěla k rozvoji a profesionalizaci v oblasti kreativních průmyslů zejména vydáváním publikací a pořádáním seminářů pro organizátory akcí, modelky a PR specialisty. Pro druhý ročník Kasta Morrely Fashion Week hledá partnery z neziskových a kulturních organizací, kteří by byli ochotní podílet se na spoluorganizaci akce. Kasta Morrely bude s projektem podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

8.9.2015 20:53 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 214)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Portály

The Culture Programme

EHMK Plzeň 2015

Dobrovolníci pro kulturu

IDU na Facebooku:

↑ nahoru