Vyhledávání partnerů

Pokud budete potřebovat pomoc při vyhledávání spoluorganizátorů, obraťte se prosím na Českou kancelář, můžeme rozeslat anotaci projektu ostatním národním kancelářím, které tyto nabídky dále rozesílají po svých adresářích. Můžete také využít již existující internetové databáze.

Na stránkách organizace Culture Link je možno nalézt několik mezinárodních databází kulturních organizací: www.culturelink.org/dbase. Britští kolegové nabízejí seznam evropských sítí podle oborů: http://www.culturefund.eu/european-cultural-networks. Nadace BalkanKult provozuje internetové databáze kulturních organizací devíti zemí Jihovýchodní Evropy: www.balkankult.org/bk/databases.php. Organizace Network of European Museum Organizations (NEMO) sídlící v Berlíně provozuje internetovou databázi muzejních projektů hledajících spolupráci: http://www.ne-mo.org/?id=19

Archiv nabídek ke spolupráci: 2002-2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Články

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 173)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Varšavské etnografické muzeum hledá partnery pro projekt zaměřený na včelařství

Státní etnografické muzeum Varšava hledá partnery pro projekt s názvem "Včely a lidé" zaměřený na kulturní dědictví chovu včel. Muzeum hledá partnery, se kterými by mohlo podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

28.4.2015 13:43 Více

Filharmonie Kielce (Polsko) hledá partnery pro spolupráci v oblasti vážně hudby a vzdělávání

Činnost Filharmonie Kielce je zaměřena především na pořádání koncertu vážně hudby, komorních vystoupení, recitálů slavných umělců a filmových večerů (např. promítání přenosů z Metropolitní opery New York). V současné době hledá partnery, se kterými by mohla podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

14.4.2015 22:05 Více

Art Education Cultural Public Foundation (Maďarsko) hledá partnery z oblasti performing arts a audiovizuálního umění

Art Education Cultural Public Foundation (Maďarsko) hledá partnery z oblasti performing arts a audiovizuálního umění pro svůj projekt zaměřený na propagaci romské kultury z různých evropských zemí. S projektem chce podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

13.4.2015 23:02 Více

Multitrab Productions (Řecko) hledá partnery z oblasti digitálních umění a nových technologií

Multitrab Productions je řecká nezisková organizace, jejíž hlavní činností je organizace festivalu Athens Digital Arts Festival se zaměřením na propojení umění a nových technologií. Organizace pořádá výstavy, živá vystoupení, projekce filmů, audiovizuální představení, výtvarné dílny i konferencí. Se svým novým projektem chce podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

1.4.2015 9:10 Více

Opera na Zámku (Štětín, Polsko) hledá partnery pro projekt zaměřený na pobaltský region

Opera na Zámku (Štětín, Polsko) chce se svým novým projektem "Open days of Operas from Baltic Sea region" podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015). Tento mezinárodní projekt je založený na spolupráci operních divadel ze zemí regionu Baltského moře.

1.4.2015 9:10 Více

Italská nezisková organizace I.So. hledá partnery pro spolupráci

Imprenditorialità Sociale (Itálie) sdružuje profesionály, kteří se zaměřují na vzdělávání v oblasti kultury a sociální problematiky (arteterapie, divadlo pro tělesně postižené, umění pro děti předškolního věku apod.). I.So. hledá evropské organizace pro svůj nový projekt, s kterým chce podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

30.3.2015 14:32 Více

Folklórní sdružení F.E.A.F. (Španělsko) hledá partnery

Asociace F.E.A.F. fungující již od roku 1084 spolupracuje s více než 150 neziskovými orranizacemi na území Španělska, které se zaměřují na oblast folklóru a ochrany nehmotného kulturního dědictví (zejména tradiční oděvy, hudba a tanec). V současné době F.E.A.F. hledá evropské partnery, se kterými by mohl žádat o podporu v rámci srpnové výzvy programu EU Kreativní Evropa.

18.3.2015 16:04 Více

Asociace Abbaye aux Dame de Sainte (Francie) hledá partnery

Organizace Abbaye aux Dame de Sainte (Francie) hledá partnery, se kterými by mohla spolupracovat v oblasti turistického ruchu, propagace kulturního dědictví, inovačních postupů s využitím nových technologií a audience development. Pro svůj nově vznikající projekt má v plánu žádat o příspěvek z programu EU Kreativní Evropa (Projekty evropské spolupráce, uzávěrka 1. října 2015).

9.3.2015 22:04 Více

Kulturní oddělení Province of Liège (Belgie) hledá partnery z oblasti kulturního dědictví

Kulturní oddělení správy Province of Liège (Belgie), aktivně se podílející na vývoji místních a nadnárodních kulturních projektů, hledá partnery se zájmem o oblast kulturního dědictví, se kterými by mohlo žádat o podporu v rámci programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka 7.10. 2015). Kulturní oddělení má odborné znalosti i praktické zkušenosti s organizací kulturních nadnárodních projektů, které jsou zaměřeny na přeshraniční spolupráci.

8.3.2015 22:48 Více

Nezisková organizace Udruga Obzor (Chorvatsko) hledá partnery

Chorvatská nezisková organizace Udruga Obzor působící v oblasti kreativních a kulturních průmyslů, designu a kulturního turismu hledá partnerské organizacemi, se kterými by mohla žádat o podporu v .rámci programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka 1.7.2015).

24.2.2015 8:52 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 173)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Portály

The Culture Programme

EHMK Plzeň 2015

Dobrovolníci pro kulturu

IDU na Facebooku:

↑ nahoru