Vyhledávání partnerů

Pokud budete potřebovat pomoc při vyhledávání spoluorganizátorů, obraťte se prosím na Českou kancelář, můžeme rozeslat anotaci projektu ostatním národním kancelářím, které tyto nabídky dále rozesílají po svých adresářích. Můžete také využít již existující internetové databáze.

  • V současné době nevyužívanější vyhledávací databázi spravují kolegové z Itálie
  • http://cultura.cedesk.beniculturali.it/partnersearch/
  • Další vyhledávací databáze: Slovinsko, Rakousko

Na stránkách organizace Culture Link je možno nalézt několik mezinárodních databází kulturních organizací: www.culturelink.org/dbase. Britští kolegové nabízejí seznam evropských sítí podle oborů: http://www.culturefund.eu/european-cultural-networks. Nadace BalkanKult provozuje internetové databáze kulturních organizací devíti zemí Jihovýchodní Evropy: www.balkankult.org/bk/databases.php. Organizace Network of European Museum Organizations (NEMO) sídlící v Berlíně provozuje internetovou databázi muzejních projektů hledajících spolupráci: http://www.ne-mo.org/?id=19

Archiv nabídek ke spolupráci: 2002-2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Články

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 120)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

DevArt (Rumunsko) hledá partnery pro projekt Opera Night Festival

Organizace DevArt Cultural Association hledá partnery z evropských států pro svůj festival Opera Nights, který bude probíhat ve dnech 14. až 19. července 2015.

9.7.2014 22:31 Více

Galerie Mikl House (Slovinsko) hledá partnerské organizace

Galerie Mikl House v Ribnici (Slovinsko) hledá umělecké či vzdělávací organizace z Evropy pro spolupráci – výměnu znalostí a zkušeností ohledně galerijní praxe, práce s publikem, kulturní mobility apod., případně i pro společně výstavy a zapůjčení uměleckých děl.

9.7.2014 21:46 Více

Výzva k účasti na estonském projektu z oblasti designu

Talinn Business Incubators (vedoucí projektu) a Estonian Association of Designers (partnerská organizace) hledají další partnery z oblasti designu (vysoké školy, organizace, umělce a kurátory) do projektu týdne designu. Spolupráce spočívá v uspořádání showcase v jedné z partnerských zemí, uspořádání semináře a workshopu a také participaci na dalších doprovodných akcích.

9.7.2014 21:16 Více

Avant Art Foundation (Polsko) hledá partnery do mezioborového projektu uměleckých residencí

Avant Art Foundation hledá partnery do svého projektu uměleckých residencí, který hodlá přihlásit do podzimní výzvy programu EU Kreativní Evropa v dílčím programu Kultura.

9.7.2014 20:16 Více

DevArt (Rumunsko) hledá partnery pro Hunedoara ChurchArt Fest

DevArt Cultural Association hledá partnery pro spolupořádání festivalu barokní hudby Hunedoara ChurchArt Fest, který se bude konat v srpnu 2015. Region Hunedoara je známý velkým množstvím středověkých kamenných kostelů a právě na jejich popularizaci by se chtěl festival zaměřit.

9.7.2014 19:44 Více

DevArt (Rumunsko) hledá partnery pro jazzový festival Simeria Green Music

Devart Cultural Association hledá partnery, kteří by se podíleli na pořádání festivalu Simeria Green Music. Jedná se o třídenní středně velký jazzový festival, který by se konal v simerijském arboretu, považovaném za jednu z nejcennějších evropských botanických zahrad koncipovaných v anglickém stylu. Vyjma koncertů by se uskutečnila i konference na téma propojení kultury a ekologie.

9.7.2014 19:39 Více

Rumunská univerzita LBUS hledá partnery

Univerzita Lucian Blaga v Sibiňi (LBUS) hledá partnery, se kterými by mohla spolupracovat na projektech v rámci výzvy programu EU Kreativní Evropa v dílčím programu Kultura či jiných evropských fondech. Hlavním zájmem jsou především projekty související s knihovnictvím, ale univerzita je otevřená i spolupráci na projektech z jiných oblastí.

9.7.2014 19:08 Více

Projekt práce s publikem Family Arts Campaign (Velká Británie) hledá partnerské organizace

Festival and Events International hledá evropské organizace, které by měly zájem se zapojit do projektu práce s publikem Family Arts Campaign. Žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa bude podána v rámci podzimní výzvy dílčího programu Kultura (říjen 2014).

8.6.2014 23:11 Více

Kulturní centrum v Saulkrasti (Lotyšsko) hledá partnery

Lotyšské sportovní a kulturní centrum v Saulkrasti „Saulkrastu kultūras un sporta centrs" hledá partnery pro spolupráci na projektech v rámci výzvy programu EU Kreativní Evropa v dílčím programu Kultura - Projekty evropské spolupráce.

8.6.2014 22:39 Více

Internetový magazín Satori.lv hledá obsahové partnery

Redakce internetového časopisu Satori.lv hledá evropské partnery (internetové magazíny zaměřené na kulturu). V rámci této spolupráce chce navázat spolupráci na základě výměny a sdílení obsahu (například rozhovory či reportáže týkající se evropských kulturních akcí).

26.5.2014 12:24 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 120)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Portály

The Culture Programme

EHMK Plzeň 2015

Dobrovolníci pro kulturu

↑ nahoru