Vyhledávání partnerů

Pokud budete potřebovat pomoc při vyhledávání spoluorganizátorů, obraťte se prosím na Českou kancelář, můžeme rozeslat anotaci projektu ostatním národním kancelářím, které tyto nabídky dále rozesílají po svých adresářích. Můžete také využít již existující internetové databáze. Pro tento případ vyplňte stručný formulář.

Na stránkách organizace Culture Link je možno nalézt několik mezinárodních databází kulturních organizací: www.culturelink.org/dbase. Britští kolegové nabízejí seznam evropských sítí podle oborů: http://www.culturefund.eu/european-cultural-networks. Nadace BalkanKult provozuje internetové databáze kulturních organizací devíti zemí Jihovýchodní Evropy: www.balkankult.org/bk/databases.php. Organizace Network of European Museum Organizations (NEMO) sídlící v Berlíně provozuje internetovou databázi muzejních projektů hledajících spolupráci: http://www.ne-mo.org/?id=19

Archiv nabídek ke spolupráci: 2002-2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Články

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 179)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Multižánrový festival Collisioni (Itálie) hledá partnery

Collisioni je jedním z nejvýznamnějších multižánrových festivalů v Itálii (divadlo, hudba, literatura, film). V současné době hledá partnerské festivaly pro projekt zaměřený na vzdělávání, kulturní mobilitu a rozšíření příležitostí pro mladé začínající umělce. Náplní je především organizace seminářů (praktických i teoretických) pro umělce ve věku od 18 do 29 let. S projektem se chystá podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

24.6.2015 22:17 Více

Festival ART IN STREET (Brašov, Rumunsko) hledá partnerské organizace

Festival ART IN STREET (Brašov, Rumunsko) hledá partnerské organizace. Tento pouliční festival v Brašově chce pomoci podpořit začínající rumunské i evropské umělce. S projektem festivalu se rumunská organizace FUNDATIA BOGDAN HORATIU SUCIU chystá podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

11.6.2015 13:26 Více

Muzeum Alexandru Stefulescu (Rumunsko) hledá partnery pro výstavní projekt Be Active! Know Your City (vizuální umění)

Muzeum Alexandru Stefulescu (Rumunsko) hledá partnery pro výstavní projekt Be Active! Know Your City (vizuální umění). Projekt zaměřený na mládež si dává za cíl návštěvníky motivovat k aktivnímu přístupu ke svému městu a rozvíjet jejich sociální dovednosti. Muzeum se chystá podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

11.6.2015 13:11 Více

Slovinská národní galerie hledá partnery pro projekt zaměřený na odkaz Marie Terezie

Slovinská národní galerie hledá partnery pro spolupráci na výstavě věnující se době a odkazu Marie Terezie. Výstava je primárně zaměřená na mládež ve věku od 15 do 18 let. Výzva je otevřená také pro české žadatele. S projektem chce galerie podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

11.6.2015 13:05 Více

Vlámská nezisková organizace hledá partnery pro projekt zaměřený na audience development a nové technologie

Vlámská nezisková organizace Vzw Kempens Landschap, která se věnuje kulturnímu dědictví provincie Antverpy, hledá partnery pro svůj nový projekt zaměřený na audience development a nové technologie (zejména augmentovanou realitu). S projektem chce podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

11.6.2015 12:54 Více

Komunitní organizace Plaine Commune (Saint-Denis, France) hledá partnery

Francouzská nezisková organizace Plaine Commune hledá partnery pro svůj projekt CONTEXT zaměřený na oblasti designu, umění a řemesel, kulturní dědictví (hmotné i nehmotné) a kulturní mobilitu. S projektem chce podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

4.6.2015 10:43 Více

Varšavské etnografické muzeum hledá partnery pro projekt zaměřený na včelařství

Státní etnografické muzeum Varšava hledá partnery pro projekt s názvem "Včely a lidé" zaměřený na kulturní dědictví chovu včel. Muzeum hledá partnery, se kterými by mohlo podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

28.4.2015 13:43 Více

Filharmonie Kielce (Polsko) hledá partnery pro spolupráci v oblasti vážně hudby a vzdělávání

Činnost Filharmonie Kielce je zaměřena především na pořádání koncertu vážně hudby, komorních vystoupení, recitálů slavných umělců a filmových večerů (např. promítání přenosů z Metropolitní opery New York). V současné době hledá partnery, se kterými by mohla podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

14.4.2015 22:05 Více

Art Education Cultural Public Foundation (Maďarsko) hledá partnery z oblasti performing arts a audiovizuálního umění

Art Education Cultural Public Foundation (Maďarsko) hledá partnery z oblasti performing arts a audiovizuálního umění pro svůj projekt zaměřený na propagaci romské kultury z různých evropských zemí. S projektem chce podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

13.4.2015 23:02 Více

Multitrab Productions (Řecko) hledá partnery z oblasti digitálních umění a nových technologií

Multitrab Productions je řecká nezisková organizace, jejíž hlavní činností je organizace festivalu Athens Digital Arts Festival se zaměřením na propojení umění a nových technologií. Organizace pořádá výstavy, živá vystoupení, projekce filmů, audiovizuální představení, výtvarné dílny i konferencí. Se svým novým projektem chce podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

1.4.2015 9:10 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 179)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Portály

The Culture Programme

EHMK Plzeň 2015

Dobrovolníci pro kulturu

IDU na Facebooku:

↑ nahoru