newss (stránka 7)

Zobrazené záznamy: od 61 do 70 (celkem 202)
Stránka: « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Maďarské architektonické studio hledá partnery

Studio Blokk připravuje putovní projekt Sensing Creature, který bude obsahovat obrovský hudební analogový nástroj, mezinárodní instalaci a interaktivní hřiště smyslů výstavu. Tento nástroj/bytost se na své cestě stane putovním archivem a stále rozvíjející se databází, ozdravným nástrojem měst a prostředkem, jenž přispěje k oživení problematických a nevyužívaných míst.

9.9.2015 14:07 Více

Chorvatské národní divadlo hledá partnery

Projekt s názvem theatrenix hodlá propojit několik velkých divadel a sdílet techniku s cílem zajistit cenově dostupnější koprodukce. Tento pilotní projekt bude zkoumat možnou základnu pro budoucí divadelní zájezdy. Tento projekt bude usilovat o podporu z programu Kreativní Evropa – Kultura, Projekty evropské spolupráce s uzávěrkou 7. října 2015.

9.9.2015 12:05 Více

Městské divadlo v Lublani (Slovinsko) hledá partnery pro projekt Theatraquarium

Druhé největší slovinské divadlo hledá partnery pro projekt z oblasti sdíleného divadla (devised theatre). Inscenace propojí oblasti divadla, videoartu, sociálních médií a ilustrace a bude klást důraz na odlišnosti mentalit různých národů. Projekt předpokládá spolupráci tří divadel nebo spolků. Městské divadlo v Lublani bude s projektem podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

8.9.2015 21:06 Více

Kasta Morrely (Rumunsko) hledá partnery pro Fashion Week

Kasta Morrely je rumunská nezisková organizace, která přispěla k rozvoji a profesionalizaci v oblasti kreativních průmyslů zejména vydáváním publikací a pořádáním seminářů pro organizátory akcí, modelky a PR specialisty. Pro druhý ročník Kasta Morrely Fashion Week hledá partnery z neziskových a kulturních organizací, kteří by byli ochotní podílet se na spoluorganizaci akce. Kasta Morrely bude s projektem podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

8.9.2015 20:53 Více

Komunitní centrum Avgorou (Kypr) hledá partnery pro spolupráci

Komunitní centrum Avgorou (Kypr) je nezisková organizacé, která sdružuje dobrovolníky a pořádá mnoho programů v oblasti sociálních služeb. Zameřuje se především na aktivizační programy pro seniory, dobrovolnické činnosti a volnočasové aktivity pro mládež. V současné době hledá partnery pro projekt zaměřený na popularizaci řemesel a zemědělství s důrazem na lokální oblast partnerských organizací. Komunitní centrum Avgorou bude s projektem podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

8.9.2015 20:18 Více

Ukrajina míří do Kreativní Evropy, propojte se

Evropská komise s největší pravděpodobností podepíše s Ukrajinou memorandum o přístupu do programu EU Kreativní Evropa – Kultura ještě letos.

3.9.2015 14:03 Více

Koncertní síň Megaron (Řecko) hledá partnery

Koncertní síň Megaron (Atény, Řecko) je moderním centrem umění, které se zaměřuje především na vážnou hudbu a operu. Pořádá také akce z oblasti divadla, tance a vizuálního umění a ročně přiláká více než 100.000 návštěvníků. V současné době hledá organizace pro spolupráci na projektu zaměřeném na digitalizaci záznamů koncertů a divadelních představení a také propojení nových technologií do umělecké produkce. Koncertní síň Megaron bude podávat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

28.8.2015 0:04 Více

Organizace Devart (Rumunsko) hledá partnery z oblasti opery

Organizace Devart byla založena v roce 2008 ve městě Deva (Rumunsko). Jejím hlavním cílem je pořádání kulturních akcí, zejména hudebních a filmových. Nejvýznamnější událostí, kterou organizuje, je Opera Nights Festival - operní festival pod širým nebem - více na www.operanights.ro. Organizace Devart hledá partnery, kteří by se chtěli na festivalu podílet a se kterými by mohla podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

24.8.2015 16:39 Více

Divadlo George Cipriana (Rumunsko) hledá partnery

Divadlo George Cipriana (Rumunsko) je státní příspěvková organizace. V připravovaném projektu si klade si za cíl prozkoumat jak internet ovlivňuje vztahy v současné společnosti. S partnerskými soubory a divadly chce prostřednictvím telemostu propojit různá místa po světě během představení. Divadlo hledá partnery, se kterými by mohlo podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

21.8.2015 10:35 Více

Dětská divadelní společnost MiniArtShow (Rumunsko) hledá partnery

Soukromá divadelní společnost MiniArtShow (Bukurešť, Rumunsko) se věnuje vzdělávání dětí a to prostřednictvím workshopů a interaktivních divadelních představení. V současné době se chce společnost vytvořit síť spolupracovníků z řad odborníků z oblasti umění, kultury, kulturního dědictví a vzdělávání. Hledá partnery, se kterými by mohla podat žádost o podporu z programu EU Kreativní Evropa - Projekty evropské spolupráce (uzávěrka žádostí v říjnu 2015).

21.8.2015 8:41 Více
Zobrazené záznamy: od 61 do 70 (celkem 202)
Stránka: « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Portály

The Culture Programme

IDU na Facebooku:

Kontakty

Kancelář Kreativní Evropa - KULTURA
Celetná 17, 110 00  Praha 1

T 224 809 118, 119, 134
E kultura@kreativnievropa.cz


Kreativní Evropa - MEDIA

Sekce pro kulturní dědictví

Kontakty v EU

 

 

↑ nahoru