Aktuality

Kreativní Evropa slaví 10 let v EU

Kreativní Evropa se podílí na organizaci oslav desetiletého výročí vstupu České republiky do EU, které se konají 29. a 30. dubna 2014 na Střeleckém ostrově v Praze. PŘIPOJTE SE!

16.4.2014 15:59 Více

Výzva k účasti na cyklu seminářů pro žadatele o grant

Chcete získat grant na mezinárodní kulturní projekt? Kancelář Kreativní Evropa – Kultura připravuje cyklus seminářů, který bude zaměřen na intenzivní přípravu konkrétního projektu v rámci programu Evropské unie KREATIVNÍ EVROPA (projekty evropské spolupráce).

16.4.2014 13:59 Více

Střed zájmu: PUBLIKUM (výzva k účasti)

Kancelář Kreativní Evropa, ve spolupráci s Institutem umění, vyhlašuje výzvu pro představení zajímavých a úspěšných modelů práce s publikem v kultuře.

2.4.2014 9:53 Více

Krátce o Programu EU Kreativní Evropa

Kreativní Evropa je nový program EU na podporu kinematografie a kulturních a kreativních odvětví, plánovaný na období let 2014–2020. 

Cílem programu Kreativní Evropa je vytvořit jednotný rámec pro financování projektů v oblasti scénických umění, výtvarného umění, nakladatelství a literatury, filmu, televize, hudby, mezioborového umění, kulturního dědictví a videoher, maximálně využít synergii mezi různými sektory a zvýšit tak účinnost poskytované podpory.

Program Kreativní Evropa se skládá ze dvou dílčích programů Kultura a MEDIA a mezioborové části.

Portály

The Culture Programme

EHMK Plzeň 2015

www.culturenet.cz

Dobrovolníci pro kulturu

↑ nahoru